Modernizacja Biblioteki 2008, 2009, 2011

Cała Polska czyta dzieciom

Jesteśmy już na Facebook’u! Dołącz do nas!23-08-2012

Drodzy Czytelnicy!

Gorąco zachęcamy  do odwiedzenia naszej strony, którą założyliśmy na jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Za pomocą tej nowoczesnej platformy będziemy Państwa informować o aktualnościach i ciekawych wydarzeniach związanych z naszą Biblioteką. Zachęcamy do udziału w dyskusjach. Dla nas „Lubię to!” to nie tylko zwykła ikonka na Facebooku – to znak, że nasza praca nie idzie na marne, a przynosi efekty w postaci zadowolonych i usatysfakcjonowanych Czytelników.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja oraz Pracownicy MBP

W 70. ROCZNICĘ ŚMIERCI JANUSZA KORCZAKA08-08-2012

W upalny popołudniowy poniedziałek 06 sierpnia br. w Oddziale dla Dzieci odbyło się spotkanie poświecone Januszowi Korczakowi (ur. 22 lipca 1878 lub 1879 r. zm. 6 lipca 1942 r.), gdyż właśnie w tym dniu przypada 70. rocznica jego śmierci.

KOMPUTEROWY KURS ANGIELSKIEGO W BIBLIOTECE06-08-2012

MBP zaprasza wszystkich chętnych, a szczególnie seniorów i osoby poszukujące pracy na bezpłatny komputerowy kurs języka angielskiego dla dorosłych angielski123.pl. Kurs jest przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają uczyć się angielskiego lub znają jego podstawy.

ZMARŁ PROF. DR HAB. STANISŁAW KOCZWAŃSKI30-07-2012

„Czy wszystko pozostanie tak samo, kiedy mnie już nie będzie?
Czy książki odwykną od dotyku moich rąk?...”

Halina Poświatowska

Z wielkim żalem Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej żegna prof. dr hab. Stanisława Koczwańskiego.
DĄBROWA TARNOWSKA W CZASOPISMACH I PUBLIKACJACH10-07-2012

Włączając się w coroczne obchody Dni Dąbrowy Tarnowskiej MBP im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej przygotowała wystawę „DĄBROWA TARNOWSKA W CZASOPISMACH I PUBLIKACJACH”. Myślą przewodnią wystawy są przygotowane specjalnie na tą okazję wiersze: „Dąbrowskie ulice” i „Dąbrowska Synagoga” autorstwa p. Marii Glicy pochodzącej ze Sutkowa.

Bajkowe podróże po Europie10-07-2012
Komunikat05-07-2012

Komunikat WAKACYJNY

Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacji

w    S O B O T Y biblioteka będzie N I E C Z Y N N A.

Książki do plecaka...05-07-2012
KLUB MIŁOŚNIKÓW KSIĄŻKI W NIECZAJNIE GÓRNEJ03-07-2012

„Czytanie jako witamina dla umysłu i duszy dziecka”

Dnia 25 czerwca w Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nieczajnie Górnej już kolejny raz odbyło się spotkanie w Klubie Miłośników Książki.
Jest to miejsce zrzeszające najmłodszych pasjonatów literatury dziecięcej a zarazem wielkich odkrywców tajemnic książki. Spotkania organizowane są dla uczniów klas I-VI cyklicznie dwa razy w miesiącu (tj. w każdy pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca).

SZKOLENIA BIBLIOTEKARZY W RAMACH PRB ZAKOŃCZONE.02-07-2012

W ramach drugiej rundy PRB dąbrowska biblioteka jako wiodąca wraz z bibliotekami partnerskimi z gmin: Olesno, Mędrzechów i Bolesław wzięły udział w szkoleniu podstawowym pt.: Planowanie rozwoju biblioteki, który obejmował V modułów.

A R C H I W U M
2012 |  2011 |  2010 |  2009 |  2008 |  2007 |  2006 |  2005 |  2004 |
Dzisiaj jest niedziela,
17 listopada 2019 r.